+1 206 886 0083
resim
 • IPTVBLU arkasına ONTIPTV kalitesini alarak yoluna devam eden bir PLATFORMDUR. %100 kullanıcı memnuniyeti vizyonumuz ile bütün kullanıcılarımıza anında hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

 • IPTV (Internet Protokol Televizyonu), dijital televizyon servislerinin İnternet Protokolü kullanılarak internette yayınlandığı bir sistemdir. Video kanalları ve programları, geleneksel kablo ya da yayın biçimleri üzerinden gönderilmek yerine geniş bantlı bir bağlantı yoluyla televizyona gönderilir. Video akışları, bir seri internet protokolü paketine dönüştürülür ve daha sonra kamuya açık internet araçları vasıtasıyla yürütülür ve bu araçlar, bir set üstü kutu ve hizmet için bir abone olmakla herkes tarafından alınabilir.

 • IPTV, TV sıkıştırma teknolojisini ve BT veri teknolojisini, internet üzerinden sürekli bir veri akışı olarak TV ve video akışına birleştirir. DSL hattına bağlı bir setup box’a hizmet IP TV servis sağlayıcısı tarafından sağlanmaktadır. Bilgisayarlar kutulara ihtiyaç yoktur. Ulusal çağrı merkezinden yerel ofislere aynı anda çok noktaya yayın yapan yüzlerce kanal var. Ancak kablo sistemlerinin aksine, DSL hatlarının bant genişliği kablolardan çok daha az olduğundan, aynı anda sadece birkaç kanal gönderilir. Bir kullanıcı, kutusunda kanal değiştirdiğinde, sadece bir kablo sistemi gibi diğer kanala uyum sağlamaz. Bunun yerine, IP Grup Üyelik Protokolü’nü (IGMP) kullanarak kutu yeni bir kanal istiyor yerel ofis talebi aldığında, önce kullanıcının yeni kanala erişme izni olup olmadığını denetler ve ardından yönlendiricilere belirli kullanıcıyı kanalın dağıtım listesine eklemesine yönlendirir. Belirli bir kullanıcı için benzersiz bir akış gerektiren Multicast teknolojisi, Video on demand (VoD) hizmetlerini desteklemez. VoD servislerini desteklemek için, belirli bir kullanıcıyı hedefleyen unicast(tek noktaya) yayın akışını üretmelidir. Gerçek Zamanlı Akış Protokolü (RTSP) ile kontrol edilen tek noktaya yayın akışı, televizyon programları üzerinde bir DVD tarzı kontrol sağlar ve izledikleri programları durdurup oynatabilir.

 • IPTV Dağıtım ağı olarak kullanılabilen ağ, IPTV içeriğini sunmak için son kullanıcılara yeterli bant genişliği ve kaliteli hizmet sunmalıdır. Genellikle IPTV dağıtımı için kullanılan ağlar, Fiber To The Home (FTTH / FTTx), Ethernet Pasif Optik Ağlar (PON) veya bir Ethernet ağı Sinyal aktarımı için Dijital Abone Hattıdır. (DSL).

 • IPTV servisimiz Windows Veya MAC PC , Android cihazlar( android telefon, tablet, Adnroid STB), IOS cihazlar( iphone, ipad, Apple TV) MAG250, MAG254, Kodi IPTV veya STB emülatöründe izlenebilmektedir.

 • Herhangi bir yüksek hızda internet DSL, ISDN, KABLO, WI-FI ve Uydu geniş bant bağlantıları yeterli olacaktır. Fakat Full HD yayınları sağlıklı izlemek için 16 Mbit hıza ihtiyacınız olacak.

 • Öncelikle site üzerindeki sonteklif.com fakat herhangi bir nedenden buradan ödeyemiyor veya yurtdışındaysanız. PayPal, westernunion, skrill.com gibi çeşitli ödeme yöntemlerini destekliyoruz bunun için bize ayrıca ulaşmalısınız

 • Aboneliğiniz için ödeme yaptıysanız Bizimle WhatsApp üzerinden hemen iletişime geçtiğiniz taktirde, Üyeliğinizi Aktif edip Teslim Etmemiz en çok 5-20 dakika sürer.

 • IPTVBLU Prensip olarak asla müşterilerinin veya bayilerimizin kişisel bilgilerini üçüncü kişilere açıklamaz.

 • Bize hangi paketleri (kanalları değil) istediğinizi söylerseniz bunları aboneliğinizden kaldırabiliriz. Kendinizde kullanıcı adınız ile http://webplay.me adresinden istemediğiniz kategoriyi kaldırır veya sıralamanızı yapabilirsiniz. Adult kanalları ise bize bilgi verdiğiniz taktirde Listenizden Kaldırabiliriz.

 • Evet, Ayni anda olmamak şartıyla kullanabilirsiniz.

 • Evet izleyebilirsiniz. Bazı IPTV servercılar gibi sizi ülke olarak bağlı bırakmıyoruz. Bahsettiğimiz kurallar içerisinde kullandığınızda herhangi bir problemle karşılaşmazsınız.

resim